Kurumsal  / Tesislerimiz

Hazır Beton

 

Hazır beton üretim tesislerimiz bölgenin en büyük tesisleridir ve günün modern teknolojileriyle donatılmıştır. Tesislerimizin aylık 75.000 m3 hazır beton üretim kapasitesi bulunmaktadır. Tesislerimizde hazır sıva ve beton malzemeleri üretimi yapılmaktadır.

 

Tesislerimizde 3 tane hazır beton santrali, 3 tane mobil beton pompası, 12 tane transmixer, 5 tane yükleyici iş makinası ve 4 tane agrega nakliye kamyonu bulunmaktadır. Geniş araç parkıyla firmamız Gölhisar, Çavdır,Tefenni, Karamanlı, Yusufça, Çamköy, Çameli, Altınyayla ve çevre köylerine hizmet vermektedir.

 

Mermer Ocakları

 

Firmamız bünyesinde 2 tane cuppucino ve 1 tane gümüş mavisi mermer ocakları bulunmaktadır. Ocaktan blok kesme için tüm makina, ekipman ve teçhizatlar tamamlanmış hazırlık üretimine başlanmıştır.

 

Taş Ocağı ve Mıcır Tesisleri

 

Firmamız bünyesinde bulunan taş ocağı ve mıcır tesisleri bölgede ilktir. Modern olan ve günün teknoloji koşullarına göre her geçen gün yenilenen tesislerimiz bölgede kaliteli taş yapısı ile ilgi uyandırmaktadır.

 

Günlük 3000 ton üretim kapasitesi olan tesisimizde darbeli ve titreşimli çene grubu, toz üretme makinası bulunmaktadır.

Hazır beton tesislerine agrega ile üst ve alt yapı yolları için gerekli olan malzemelerin üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda günlük 2000 ton üretimi olan mekanik plent tesisi de bulunmaktadır.

© 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. GÖL BETON İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.