Hizmetlerimiz  / Müteahhitlik

DNA Yapı, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.


Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan sürecin her aşamasında kendi  standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen DNA Yapı, özellikle konut projeleri, ofis ve ticaret merkezleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen DNA Yapı, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacak ve geliştirecektir. 

DNA Yapı olarak biz; güçlü bilgi ve deneyim birikimimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kaliteli ve en uygun şartlarda konut üretmeyi ana ilkemiz olarak benimsedik.

Şirketimizde güven ve samimiyete dayalı olmak kaydıyla, verilen hizmetin konusu ne olursa olsun yasalara ve standartlara uygun, kaliteli malzeme, iyi zamanlama, profosyonel ekip ve iyi bir organizasyonla müşteri memnuniyetini sağlamak esastır.

Profosyonel ekibimiz müşteri zevkine ve ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebilmek için, imalatın her aşamasında eleştri ve önerilere açık olarak çalışmaktadır.

Gelişen teknoloji, değişen zevkler ve artan insan ihtiyaçları projelerimize anında yansımaktadır. İnsanoğlunun yaratılmasıyla yapılaşma başlamış ve zaman içinde bu yapılaşma barınma ihtiyacınında ötesine geçerek insanın kendini ifade biçimine dönüşmüştür.

Siz de, kendinizi ifade edecek yapının arayışı içerisindeyseniz bize ulaşın. 

© 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. GÖLBETON İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.