Kurumsal  / Kalite Politikamız

Göl Beton; betonun her kademesinde beceri ve hassasiyet doğrultusunda, kalite standartlarına uyan, prosedürleri dökümante eden, hızla yenilenen hazır beton sektöründeki rekabet koşullarında başarısını sürdürebilen bir kalite sistem politikası izlemektir. Hazır beton üretiminde; prosedür ve imalatın her aşamasında ihtiyaçlar somut hedeflere göre belirlenip kalite yönetiminin etkinliği değerlendirilir.

 

Göl Beton olarak kalite politikamız;

 

  • Müşteri memnuniyeti: Öncelikle, müşterilerimizin devamlı bizimle çalışmaları için onların memnuniyetini sağlamak ilk hedefimiz olarak belirlenmiştir. Bu memnuniyeti sağlamak için sunduğumuz hizmet ve üründe kaliteyi birinci sırada tutuyoruz. Çünkü biz, müşteri memnuniyetine kaliteyi en üst seviyede tutarak ulaşacağımızı inanmaktayız.

 

  • Rekabetçi ve uygun kaliteye sahip beton üretimi yapmak: Üretim için gerekli olan malzeme özelliklerini tayin etmek, standartlara uygunluğunu kontrol edip en iyi sonuçlara ulaşmak için gerekli analizleri yapıp standartlara uyan kaliteli bir üretim yapmak.

 

  • Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak: Bu yetkinliği artırabilmek için belirlenen zaman periyotlarında elemanlarımıza önceden konusu belirlenmiş hizmet içi eğitim vermek ve verilen bu eğitimin sonuçlarını değerlendirmek.
     

  • Gelişmekte olan beton teknolojisini yakından takip etmek: İnternet, dergi ve çeşitli kuruluşların düzenlemiş olduğu panel, sempezyum vb. toplantıları takip ederek beton sektöründeki değişimi yakından izleyip değişimleri standartlara uygun şekilde uygulamak.
     

  • Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli gelişmesini ve iyileşmesini sağlamak: Kalite yönetim sistemimizin koşullarını yerine getirip yönetimimizin gerçekleştirdiği haftalık toplantılarda yenilikleri belirleyerek kalite yönetim sistemine uyarlamak ve gerekli denetimi yapmak.

© 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. GÖLBETON İNŞAAT VE MÜTEAHHİTLİK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.